Bestuur

Voorzitter
Mitchell Nieuwenhuis
voorzitter@dv-rijnmond.nl

Secretaris
Debbie Toutenburg
secretaris@dv-rijnmond.nl

Penningmeester
Bjent van der Enden
penningmeester@dv-rijnmond.nl  

Hoofd Opleidingen
Marco Toller
marco.toller@dv-rijnmond.nl

Algemeen Bestuurslid
Simon Koster
simon.koster@dv-rijnmond.nl

Mocht je een vraag hebben en
je weet niet bij wie je moet zijn,
dan kan je het bestuur mailen

bestuur@dv-rijnmond.nl

Het bestuur tracht er in binnen 1 dag
een reactie te geven op elke email die binnenkomt.
(behalve op zondag, want dan zijn we aan het duiken!)

Disco duiken Alexanderhof

Bekijk hier de foto's van het Disco Duiken
15 april 2017

 

 

Schrijf je in
voor een 
Proefles

Geef je op en maak mee hoe het is om onderwater te kunnen ademen.

Voor jeugd klik hier voor meer informatie!

Ben je ouder dan 14 jaar? Neem dan eens een kijkje bij de volwassenen. klik hier!

 
 

Wil je lid worden of wil je meer informatie stuur dan een e-mail naar info@dv-rijnmond.nl.